Anemos Hotel
           
Bize ulaşın: +90 554 541 47 37
Yukarı Kaleköy No:98 Gökçeada Harita
Butik

Butik

Misafirlerimiz otelimizde adaya ait ve kendi üretimimiz ürünlerin yanı sıra kitap ve otelimizi süsleyen fotoğraflardan da temin edebilmektedir.

Eğer sunduğumuz ürünler ile ilgilenirseniz, şu linkteki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İmroza Ürünleri

Otelimizde Kaleköy'de butik üretim yapan İmroza'nın Kekik, Karanfil, Tarçın, Jojoba ve Keçi Sütüne kadar değişik esanslara sahip adaya özel el yapımı sabunlarından ev yapımı kolonyasına ve çeşitli aksesuarlarına kadar sunduğu ürün gamını bulabilirsiniz.

İmroza hakkında daha fazla bilgiye şu linkten ulaşabilirsiniz.

Ev Yapımı Reçeller

Otelimiz kahvaltılarını süsleyen, bahçemizin ve adanın değişik lezzetlerini sunan İncir, Üzüm, Portakal, Kayısı ve diğer reçellerimizi dilerseniz evinizde de tadabilirsiniz.

Ada-Bölge Şarapları

Adadaki şarap geleneğini yeniden canlandırmaya çalışan

Eğer sunduğumuz ürünler ile ilgilenirseniz, Nusretbey, Barba Yorgo, ve Tını Şaraplarının yanı sıra Kabatepe'de kurulduğundan beri uluslararası alanda aldığı ödüller ile kendinden söz ettiren Suvla Şaraplarını otelimizde bulabilirsiniz. Kanunlar gereği bu ürünlerin maalesef internet üzerinden satılması-gönderilmesi mümkün değildir. Şaraplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için markaların üzerilerindeki linklere basabilirsiniz.

Kitaplar

Otelimizde, otel sahiplerimizden Alexandros Massavetas'ın İstanbul üzerine yazdığı Yunanistan Kültür Bakanlığı özel ödülünü alan ve yine Yunanca Fener-Balat-Ayvansaray üzerine yazdığı kitaplarının yanı sıra Yunanistan ve Türkiye arasında kültürel bağları kuvvetlendirmeyi amaçlayan ve bu tema dahilinde Yunanca ve Türkçe yayınlar ve çeviriler yayınlayan İstos Yayınlarının kitaplarını alabilirsiniz.

Alexandros Massavetas'ın kitaplarına şu linkten, İstos Yayınlarına ise şu linkten ulaşabilirsiniz.

Alexandros Massavetas'ın Fotoğrafları

Otelimiz ortaklarından Alexandros Massavetas'ın çeşitli gezilerinde çektiği ve Dibond malzemeden üretilen çerçeve ile kaplı, odalarımızı süsleyen fotoğrafları, her fotoğraftan sınırlı sayıda olacak şekilde satışa sunulmaktadır.

Fotoğraflara göz atın. Her fotoğrafın üstünde ismi, boyutları, çekildiği yer ve ücreti yer almaktadır.

Rezervasyon Yaptırın

Bize istediğiniz oda tipi, geliş tarihiniz ve kaç gece kalmak istediğinizi bildiren bir mesaj atın . Size en kısa sürede geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Güncel Haberler & Etkinlikler

  • Teras


  • Teras


  • Teras