Anemos Hotel
           
Bize ulaşın: +90 554 541 47 37
Yukarı Kaleköy No:98 Gökçeada Harita
Kadromuz

Kadromuz

Otel Sahipleri ve Destekçileri

Nursel Tutluoğlu

Otelin dekorasyon ve dizaynından oluşmasına her aşamasında varlığının sebebi. Otelin günlük işleyişinin belkemiği. İTÜ Mimarlık mezunu, Levent ve Cihan'in annesi. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Levent M. Tutluoğlu

Otel projesinin yoneticisi, teknik, tarım ve eğlence ve diğer etkinlikler sorumlusu, girişimci ruhu. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Alexandros Massavetas

Oteli süsleyen fotoğrafların sahibi, dizayn ve konseptüalizasyon sorumlusu. Atina ve Cambridge Üniversiteleri Hukuk mezunu, gazeteci, yazar ve fotoğrafçı. İstanbul, Atina, ve ada arasında yaşıyor.

R. Cihangir Tutluoğlu

Otelin mimarı, mevcudunun ve genişleme planlarının projelendirilme sorumlusu. İTÜ Mimarlık mezunu. Levent ve Cihan'ın babası. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Cihan A. Tutluoğlu

Otelin mali işleri, yazışmaları ve günlük işleyişinden sorumlu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu, İTÜ ve LSE'de Bölge Planlama okudu. Londra ve ada arasında yaşıyor.

Maria Bachtse

Otel fikrinin ilk ortaya çıkışından kuruluşuna, tanıtımına, baş destekçisi. Cihan ve Alex'in yakın arkadaşı, yarı adalı yarı İstanbullu Gökçeada sevdalısı. Atina'da Felsefe ve Psikoloji, Selanik'te Dilbilimi okudu. Atina, ve ada arasında yaşıyor.

Otel Çalışanları

Semih B. Kıran

Otelimizin şef garsonu, günlük işleyişinin kilit taşı. Türkiye'nin bir çok yerindeki önde gelen tesislerinde edindiği deneyim büyüdüğü Gökçeada'da misafirlerimizin deneyimlerinde fark yaratıyor. 18 Mart Üniversitesi MYO Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu.

Soner Kazzuha Zeyfa-Özer

Otelimizin günlük işleyişinden tanıtımına koordinasyonundan sorumlu, dışa açılan yüzü. 18 Mart Üniversitesi mezunu. Uluslararası deneyimi, sinemadan mutfak sanatlarına geniş ilgi alanları ile gerek otelin havasına gerek misafirlerin deneyimine farklı bir soluk katan üyesi.

Dürdane Karakuş

Misafirlerimizin rezervasyonlarından itibaren konaklamaları süresince isteklerinin gerekli kişilere iletilmesinden sorumlu üyesi. Üniversite eğitimi ve Türkiye'nin çeşitli noktalarında edindiği deneyimi ve güleryüzü ile misafirlerimizi ağırlıyor.

Rıza Ebedalı

Otel mutfağımızın şefi, leziz yemeklerin yaratıcısı. Ailesinden gelen deneyimini formel eğitimi ile bütünledi. Tatil mekanlarından restoranlara bir çok işletmede Dünya Mutfağı üzerine kazandığı deneyimini misafirlerimizin beğenisine sunuyor.

Özlem Pediz

Anemos ailesinin kuruluşundan beri en eski üyesi. Otelin ve odalarının temizliği ve eksikliklerinin giderilmesinden sorumlu, otel kahvaltılarının görünmeyen baş destekçisi.

Muzaffer Özdemir

Otelimizi gece emanet ettiğimiz isim. Bahçenin bakımından otelin yeni güne hazırlanmasına destek veren sorumlumuz.

ve...

Zeytin 'Zuzu'

Otelin maskotu, en küçük elemanı, sevinç kaynağı. Ada ve İstanbul arasında kemiğinin götürdüğü yere gidiyor.

 

Rezervasyon Yaptırın

Bize istediğiniz oda tipi, geliş tarihiniz ve kaç gece kalmak istediğinizi bildiren bir mesaj atın . Size en kısa sürede geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Güncel Haberler & Etkinlikler

  • Teras


  • Teras


  • Teras