Anemos Hotel
           
Bize ulaşın: +90 554 541 47 37
Yukarı Kaleköy No:98 Gökçeada Harita
Kadromuz

Kadromuz

Otel Sahipleri ve Destekçileri

Nursel Tutluoğlu

Otelin dekorasyon ve dizaynından oluşmasına her aşamasında varlığının sebebi. Otelin günlük işleyişinin belkemiği. İTÜ Mimarlık mezunu, Levent ve Cihan'in annesi. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Levent M. Tutluoğlu

Otel projesinin yoneticisi, teknik, tarım ve eğlence ve diğer etkinlikler sorumlusu, girişimci ruhu. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Alexandros Massavetas

Oteli süsleyen fotoğrafların sahibi, dizayn ve konseptüalizasyon sorumlusu. Atina ve Cambridge Üniversiteleri Hukuk mezunu, gazeteci, yazar ve fotoğrafçı. İstanbul, Atina, ve ada arasında yaşıyor.

R. Cihangir Tutluoğlu

Otelin mimarı, mevcudunun ve genişleme planlarının projelendirilme sorumlusu. İTÜ Mimarlık mezunu. Levent ve Cihan'ın babası. İstanbul ve ada arasında yaşıyor.

Cihan A. Tutluoğlu

Otelin mali işleri, yazışmaları ve günlük işleyişinden sorumlu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu, İTÜ ve LSE'de Bölge Planlama okudu. Londra ve ada arasında yaşıyor.

Murat Çureban

Misaflerimizin otele girdikleri andan itibaren çok sonra dahi hatırlayacakları güzel anılarla ayrılmalarını sağlayan, otelin günlük yazışmalarından işleyişine her adımından sorumlu orkestra şefimiz, müdürümüz. 18 Mart Üniversitesi MYO Turizm İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu.

ve...

Zeytin 'Zuzu'

Otelin maskotu, en küçük elemanı, sevinç kaynağı. Ada ve İstanbul arasında kemiğinin götürdüğü yere gidiyor.

 

Rezervasyon Yaptırın

Bize istediğiniz oda tipi, geliş tarihiniz ve kaç gece kalmak istediğinizi bildiren bir mesaj atın . Size en kısa sürede geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.